Kontakty

Náš tím

„Hlavným cieľom celého tímu je poskytnúť informácie a poradenstvo s pridanou hodnotou a byť transparentným a spoľahlivým partnerom pre našich klientov. Každý jeden člen nášho tímu si uvedomuje hodnotu spokojného nájomcu a dobrej referencie a preto robíme maximum pri každej transakcii.“

Ing. Roman Gazdík, MRICS
Ing. Roman Gazdík, MRICS
Head of Office Agency

V oblasti komerčných nehnuteľnosti pôsobím viac ako 10 rokov a som zodpovedný za efektívne riadenie celého tímu a zastupovanie medzinárodných nájomcov pri hľadaní nových kancelárii.

Ing. Lucia Bojsová
Ing. Lucia Bojsová
Senior Consultant

Na slovenskom realitnom trhu sa pohybujem už viac ako 5 rokov a za túto dobu som pomohla pri prenájme kancelárskych priestorov mnohým spoločnostiam. Momentálne sa špecializujem na zastupovanie korporátnych klientov Cushman & Wakefield.

Ing. Barbora Bónová (Vrbiňáková)
Ing. Barbora Bónová (Vrbiňáková)
Consultant

Realitnému trhu komerčných nehnuteľností sa venujem viac ako 4 roky. Orientujem sa na prenájom kancelárií pre menšie až stredne veľké spoločnosti a taktiež na čoraz viac žiadané flexibilné riešenia administratívnych priestorov.

Juraj Bronček, PhD.
Juraj Bronček, PhD.
Consultant

V oblasti komerčných realít pôsobím už viac ako 3 roky. Mám dlhodobé skúsenosti s prieskumom trhu a analytické zručnosti, ktoré vedia napomôcť rôznorodým klientom pri vyhodnocovaní správnej lokality a priestorov.