Kontakty

Náš tím

„Hlavným cieľom celého tímu je poskytnúť informácie a poradenstvo s pridanou hodnotou a byť transparentným a spoľahlivým partnerom pre našich klientov. Každý jeden člen nášho tímu si uvedomuje hodnotu spokojného nájomcu a dobrej referencie a preto robíme maximum pri každej transakcii.“

Ing. Roman Gazdík, MRICS
Ing. Roman Gazdík, MRICS
Head of Office Agency

V oblasti komerčných nehnuteľnosti pôsobím viac ako 8 rokov a som zodpovedný za efektívne riadenie celého tímu a zastupovanie medzinárodných nájomcov pri hľadaní nových kancelárii.

Simona Slaninová
Simona Slaninová
Senior Consultant

Na slovenskom trhu v oblasti komerčných nehnuteľností pôsobím viac ako 7 rokov. Pri mojom dlhodobom pôsobení som pomohla niekoľkým spoločnostiam pri relokácii do nových priestorov.

Ing. Lucia Bojsová
Ing. Lucia Bojsová
Senior Consultant

Na slovenskom realitnom trhu sa pohybujem už viac ako 5 rokov a za túto dobu som pomohla pri prenájme kancelárskych priestorov mnohým spoločnostiam. Momentálne sa špecializujem na zastupovanie korporátnych klientov Cushman & Wakefield.

Ing. Barbora Vrbiňáková
Ing. Barbora Vrbiňáková
Consultant


Realitnému trhu komerčných nehnuteľností sa venujem viac ako 2 roky. Orientujem sa na prenájom kancelárií pre menšie až stredne veľké spoločnosti a taktiež na čoraz viac žiadané flexibilné riešenia administratívnych priestorov.