Servisovaná kancelária

Definícia

Ide o kanceláriu, v ktorej sa netreba o nič starať. Všetko, čo pracujúci človek potrebuje, tam má pripravené takpovediac “na kľúč”. 

Popis

Kancelárie so servisom predstavujú obľúbený typ kancelárskych priestorov, ktoré ponúkajú jednoduché a flexibilné nájomné zmluvy s ďalšou výhodou základného vybavenia, zariadení a služieb na mieste na podporu podnikania.

Servisné kancelárie sú flexibilné pracovné priestory, ktoré spravuje špecializovaný operátor. Zahŕňajú mnoho vybavenia, ako sú zasadacie miestnosti, kancelársky nábytok, IT podpora, recepcia, upratovacie služby a ďalšie, ktoré už má poskytovateľ kancelárie zriadené a pripravené na použitie, keď sa bude chcieť nájomca nasťahovať. 

V tomto zmysle sú kancelárie s obsluhou úplne odlišné od tradičných kancelárskych priestorov. Pri prenájme tradičných kancelárskych priestorov je potrebné zorganizovať a prepojiť služby, ako je plyn, voda a elektrina, pričom ich nastavenie a napojenie zaberá čas. Nábytok je potrebné zakúpiť a doviezť do priestoru, zároveň je potrebné priestor upratať a vyčistiť, nastaviť elektroniku, nainštalovať a zapojiť WiFi, a mnohé ďalšie veci.

Vybavenie a služby servisovaných kancelárií sú:

  • kancelársky nábytok,
  • kuchyňa,
  • konferenčné miestnosti,
  • menšie kancelárie,
  • IT a komunikácia,
  • kúrenie a klimatizácia
  • v niektorých prípadoch telocvične, miesta na cvičenie a ďalšie.

Kancelárie so servisom ponúkajú flexibilnejší prenájom, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť rastu spoločnosti.

S možnosťou výberu období prenájmu, ktoré sú k dispozícii od 1 mesiaca do 12 mesiacov, sú zmluvy zjednodušené na jednu licenčnú zmluvu, ktorá je spoplatnená každý mesiac jedným mesačným paušálnym vyúčtovaním, ktoré dokonca zahŕňa nájomné, sadzby a servisné poplatky.

Zdroj: Dreamstime.com
Zdroj: Dreamstime.com


Share this article